Skip to main content

Про Нас

Вітаємо!

Кредитівка "Самопоміч" працює на користь своїх членів-власників.

УФКС "Самопоміч" є неприбутковою фінансовою установою, яка заснована на об’єднанні людей спільного походження та служить їхнім інтересам. Усі члени УФКС "Самопоміч" є її власниками. Кредитівка "Самопоміч" є однією з найбільших кредитових спілок у штаті Ілліной.

Протягом 70 років свого існування Кредитівка "Самопоміч" дбає про своїх членів та громаду до якої її члени належать.

Повний набір корисних фінансових послуг "Самопомочі", у поєднанні з он-лайн, мобільним та телефонним банкінґом, суттєво спрощують економічне життя для членів Кредитівки по всій країні.

1 / 10
Main Office
Home Office - Chicago
2 / 10
Cumberland
Northwest Office
3 / 10
Palatine
Palatine Office
4 / 10
bloomingdale
Bloomingdale Office
5 / 10
Warren
Warren Office
6 / 10
Hamtramck
Hamtramck Office
7 / 10
Bloomfield
West Bloomfield Office
8 / 10
Newark
Newark Office
9 / 10
Jersey
Jersey City Office
10 / 10
Whippany
Whippany Office

Історія нашої Кредитівки

Українська Федеральна Кредитова Спілка "Самопоміч" (Selfreliance Federal Credit Union) була заснована у 1951 році в Чікаґо, Ілліной і з того часу працює на користь своїх членів та нашої громади. Сьогодні Кредитова Спілка має філії у трьох штатах: Ілліной, Мічіґан та Нью Джерзі.

Наше завдання

Українська Федеральна Кредитова Спілка "Самопоміч" є фінансовою кооперативною установою, яка заснована на об'єднанні людей спільного походження і яка служить їхнім інтересам. Ця інституція надає різноманітні фінансові послуги на високому професійному рівні й створює сприятливі умови для обслуговування своїх членів. Ця інституція втілює ідеали кооперації, підкреслює етнічну силу Українсько-Американської громади та її економічну стабільність.

Кооперативний Голос, Щорічний фінансовий звіт праці Кредитівки "Самопоміч" докладно описує діяльність установи. Читайте тут найновіший Кооперативний Голос.

Послуги Кредитівки "Самопоміч"

Download our member services brochure

Загальну інформацію про Кредитівку "Самопоміч" читайте у нашій брошурі:


Ощадності в "Самопоміч"

УФКС "Самопоміч" пропонує своїм членам різні види заощаджень. Більш докладно про усі види рахунків у "Самопоміч" можете довідатися тут.

Кредитівка "Самопоміч" надає швидкий та зручний доступ до власних рахунків через інтернет. Зареєструвавшись на веб-сторінці "Самопомочі" на Цифровий Банкінґ, Ви зможете керувати власними коштами та користатись фінансовими послугами "Самопомочі" будь-коли, безпосередньо зі свого персонального комп’ютера чи ноутбука, або будь-де з будь-якого вашого смарт пристрою: зі смартфону, смарт-годинника, планшету і навіть за допомогою голосового смарт асистента "Alexa" через мобільний додаток "Mobile App". Докладна інформація про онлайн послуги розміщена на сторінці Цифрового Банкінгу.

Позики у "Самопомочі"

Члени "Самопомочі" можуть користати з широкого вибору різноманітних позик, включаючи кредитні картки, позики на житло (mortgages), позики на купівлю автомобіля, бізнесові позики та інші. Більш докладна інформація про наші позики розміщена тут.

Visa® Кредитні Картки "Самопомочі"

Кредитівка "Самопоміч" пропонує своїм членами зручні Visa® кредитні картки. Детальна інформація розміщена тут.

Наші контакти

Щоб дізнатись детальніше про розміщення усіх філій "Самопомочі", віднайти найзручнішу для Вас філію чи банкомат (ATM), зайдіть тут.

Працівники нашого телефонного допомогового центру (Call Center) розмовляють Вашою рідною мовою. Вони допоможуть Вам вписатись у членство Кредитівки, роз'яснять як зайти на власний онлайн рахунок або допоможуть з будь-яким іншим питанням, що Вас цікавить. Зателефонувавши, Ви також зможете дізнатись детально про всі послуги, які надає УФКС "Самопоміч". Телефонуйте безкоштовно за номером (Call Center) 888-222-8571.

Більше про нас

Українська Федеральна Кредитова Спілка "Самопоміч" допомагає членам стати фінансово спроможними та підтримує організації громади, до яких її члени належать. Щоб дізнатись більше про членів УФКС "Самопоміч" та про підтримку, яку надає Кредитівка громаді, відвідайте нашу веб-сторінку новин тут.

Перегляньте події, які відбуваються у нашій громаді.

Приєднуйтесь до нас

Приєднуйтесь до кооперативної родини УФКС "Самопоміч"!

Щоб відкрити рахунок у "Самопомочі" натисніть тут.

Вітаємо Вас у членстві!

back to top